Uitslag 2017

Stemming jury:
1. Vlinderparadijs (Landelijke Gilde)
2. Footloose (Lichttorens)
3. Decap (Buurtschap Hofakker)
Prijs van de figuratie: Trolls (De Biest)
Prijs van de toekomst: Noordpool (De Leeuwkes)

Stemming wagenbouwers:
1. Vlinderparadijs (Landelijke Gilde)
2. Decap (Buurtschap Hofakker)
3. Belle en het Beest (Buurtschap Achterdorp)

Stemming publiek:
1. Belle & Beest (Buurtschap Achterdorp)
2. Footloose (De Lichttorens)
3. Vlinderparadijs (Landelijke Gilde)
4. Decap (Buurtschap Hofakker)
5. Trolls (Buurtschap De Biest)
6. De oude molen (De Molenvrienden)
7. Jukebox (Buurtschap Vriendschap)
8. Happy together (Buurtschap Park)
9. Ge staat er schoon oep in je eentje (Boslicht)


Reageer ( reacties)

Uitslag 2016

Stemming jury:
1. Spokenjacht (Landelijke gilde)
2. Frozen (Achterdorp)
3. Tree of stars (Lichttorens)

Stemming wagenbouwers:
1. Frozen (Achterdorp)
2. Tree of stars (Lichttorens)
3. Spokenjacht (Landelijke gilde) & Allemaal beesjes (Hofakker)

Stemming publiek:
1. Frozen (Achterdorp)
2. Tree of stars (De lichttorens)
3. Op zoek naar Pokémon (Buurtschap De Biest)
4. Spokenjacht (Landelijke gilde)
5. Rio 2016 Olympische spelen (Buurtschap vriendschap)
6. Allemaal beesjes (Buurtschap Hofakker)
7. Bob de bouwer (Buurtschap Park)
8. Pakjestijd (De leeuwkes)
9. Zie ginds komt de piratenboot (Boslicht)


Reageer ( reacties)

Uitslag 2015

Stemming jury:
1. De hemelse Disney-trein (Landelijke gilde)
2. Back to Broadway theater (Lichttorens)
3. De Chinese draak (Buurtschap Vriendschap)

Stemming wagenbouwers:
1. De Chinese draak (Buurtschap Vriendschap)
2. Turbo de slak (Achterdorp)
3. De hemelse Disney-trein (Landelijke gilde)

Stemming publiek:
1. De Minions (Brandweer Wuustwezel)
2. De Chinese draak (Buurtschap Vriendschap)
3. Tik Tak (Buurtschap Hofakker)
4. De hemelse Disney-trein (Landelijke gilde)
5. Turbo de slak (Buurtschap Achterdorp)
6. Sprookjesboom (Buurtschap Biest)
7. Back to Broadway theater (Lichttorens)
8. De Smurfen (Buurtschap Park)
9. Den bouw (Boslicht)


Reageer ( reacties)

Uitslag 2014

Stemming jury:
1. Jungle Book (Achterdorp)
2. Pinokkio (Buurtschap Vriendschap)
3. Spiderman komt naar Wuustwezel (Buurtschap Biest)

Stemming wagenbouwers:
1. Spiderman komt naar Wuustwezel (Buurtschap Biest)
2. Jungle Book (Achterdorp)
3. Maya de bij (Landelijke gilde)

Stemming publiek:
1. Jungle Book (Achterdorp)
2. The voice kids (Lichttorens)
3. Pinokkio (Buurtschap Vriendschap)
4. Spiderman komt naar Wuustwezel (Buurtschap Biest)
5. Maya de bij (Landelijke gilde)
6. Hopla (Buurtschap Park)
7. Matchbox brandweerauto XL (Brandweer Wuustwezel)
    Een reis door Engeland (Boslicht)


Reageer ( reacties)